Co oferujemy?


Transmisja na żywo na Państwa stronie internetowej ( bez reklam i odnośników do innych stron jak na Yotube ) po stronie oglądającego brak konieczności instalacji dodatkowych programów, pluginów, i videoplayerów.

Firma Elkomp prezentuje elektroniczny system do obsługi imiennych głosowań i zarządzania sesjami rad miejskich , gminnych oraz powiatowych.

Oferujemy państwu system SQ840 niezawodny przewodowy system konferencyjny, oparty o mikrofony pojemnościowe z automatycznym wzmocnieniem.

Kilka słów o firmie

Nasza firma od kilku lat zajmuje się transmisjami Interetowymi na żywo, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie
Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu technicznej organizacji transmisji Wideo.  Posiadamy własny serwer strumieniowy zlokalizowany w Polsce z łączem internetowym 10 Gb/s który umożliwia transmisję audio / Video. Transmisja na Państwa stronie internetowej ( bez reklam i odnośników do innych stron jak na Youtube ) po stronie oglądającego brak konieczności instalacji dodatkowych programów, pluginów, i videoplayerów .
transmisje działają na urządzeniach mobilnych z systemem Android jak i iOS.
Transmisja na żywo z obrad

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, lub masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, udzielimy wszelkich informacji.

Nasze Realizacje: